czwartek, 11 grudnia 2014

Galeria pod 5-Stary Sącz.

Podobnie jak w roku ubiegłym w Galerii pod 5 odbywa się  Kiermasz Rękodzieła Świątecznego od czwartego grudnia i potrwa do dwudziestego trzeciego grudnia.
W tym roku znaczniej więcej artystów znanych i tych mniej znanych wystawia swoje prace które są do kupienia za niewielką kwotę.Tu nie można mówić o zarobku a bardziej o radości i satysfakcji że ich wyroby się podobały i sprzedały.
Także i kupujących jest znacznie więcej co cieszy że rękodzieło coraz bardziej się podoba.
Są to przedmioty niepowtarzalne idealne do ozdobienia choinki , do dekoracji świątecznej domu a także doskonałe na prezent.
Ja kupiłam aniołka i  obraz w maki które bardzo lubię.W ubiegłym roku kupiłam w Galerii pod 5 filiżankę "makową,a do kompletu uszyłam i wyhaftowałam poduszkę "makową". Czyli u mnie lato w pełni:)
Oprócz malowanych na płótnie obrazów,są aniołki malowane i dziergane,mikołaje,ptaszki,bombki malowane i dziergane,kartki,notesy,torebki,serduszka,świece zapachowe i mnóstwo innych drobnych przedmiotów.
Zapraszam moich czytelników bloga tych którzy mieszkają w Starym Sączu i okolicy aby koniecznie wpadli do Galerii pod 5.
A tych którzy nie mogą do nas wpaść zapraszam do obejrzenia zdjęć.Dziergany zastęp anielski.

Oto moje zakupy.

Obraz powędruje do Pokoju Kwiatów.

Aniołek fruwa w salonie.

Zestaw makowy:filiżanka kupiona w ubiegłym roku w Galerii,obraz dzisiaj kupiony , poduszka uszyta i wyhaftowana przez moje rączki:)
Chyba ładny zestaw?

2 komentarze:

  1. Śliczny zestaw , urocze choinki - szkoda że nie mieszkam w pobiżu ..... lubię takie kiermasze, jarmarki, galerie odwiedzać

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja też lubię. Mogę podpatrzeć różne pomysły,wykorzystać u siebie i dodać własny pomysł.

      Usuń