poniedziałek, 22 lipca 2013

Ślę podziękowania

Dla Pana Burmistrza Starego Sącza i Panów z UMiG dzięki którym mogę spokojnie patrzeć w okno że większa ulewa i spływająca z góry woda omija nas "z daleka":)
Gmina choć ma ograniczony budżet i jak wiadomo liczne wydatki,chciała mi pomóc i pomogła.Z czego ogromnie się cieszę .
A wracając do tej niedobrej wody każde większe ulewy i płynące z góry niemal potoki zabierały kamienie żłobiąc sporą dziurę na całej długości naszego ogrodzenia przy drodze.Kilka razy zasypywaliśmy z synem dziury które były niebezpieczne dla jeżdżących samochodów zwłaszcza spoza naszej miejscowości.Teraz pobocze jest zabezpieczone asfaltem jest bezpiecznie jest szeroko i jest dobrze
Stary Sącz ma szczęście do świetnych Gospodarzy którzy dbają o rozwój miejscowości o jej wygląd wszystko tu zmienia się na lepsze.Teraz czekamy na otwarcie kąpieliska Park Wodny"Na stawach"kolejnej atrakcji dla mieszkańców i dla gości.
Panie Burmistrzu i panowie z UMiG bardzo Wam dziękuję.
Podobno Panom nie daje się kwiatów a ja zapraszam Was na wirtualny spacer po zakamarkach mojego ogrodu.

6 komentarzy:

 1. Wiolu , Ogród ja zwykle zachwyca , tak zastanawiam się patrząc na pawicę , czy nie boisz się , że ucieknie , ja moje mam w wolierze , już po dachach je ścigałam :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ilonko mam parkę pawi ,mają trzy lata.Kupiłam jak miały trzy miesiące i od początku chodziły razem z kurami po ogrodzie.nie uciekają ale bardzo lubią wyskoczyć na pergole czy altankę.

   Usuń
 2. To bardzo miłe ze strony urzędu gminy, że poprawił nawierzchnię przed Twoim domem. Ja proszę już od 20 lat kolejnych burmistrzów miasta o utwardzenie nawierzchni i po każdym większym deszczu patrzę ze zgrozą na to co dzieje się przed moim domem. Widać nasze władze są nie czułe na prośby mieszkańców... Tak więc dołączam do podziękowań, bo wiem jak trudno jest mieszkać przy takiej ulicy...

  Zdjęcia piękne, sielskie krajobrazy...

  Pozdrawiam ciepło serdecznie :)))*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to rzeczywiście chyba mam szczęście,20 lat prosić podziwiam Twoją cierpliwość bo ja chyba dałabym spokój.

   Usuń
 3. Ogród piękny ale ławeczka w hortensjach...bosko.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję pachnąca piwonio:)

  OdpowiedzUsuń