poniedziałek, 7 września 2015

Myślec-Festyn Rodzinny.

W niedzielę 06.09.2015 r w naszej miejscowości odbył się festyn zorganizowany przez Wiejski Dom Kultury,Radę Sołecką i Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Myślec"Szansa".
Pani sołtys-radna Maria Węgrzyn i Pani Małgorzata Trybulska powitały przybyłych gości i zachęciły do wspólnej zabawy.
Teren sportowo-rekreacyjny w Myślcu znajduje się na wzniesieniu z jednej strony otoczony jest drzewami, a z drugiej rozpościera się piękny widok na okolicę.
Ciekawy program imprezy przyciągnął sporą grupę mieszkańców.Na festynie bawiły się dzieci wraz z rodzinami biorąc udział w różnych grach i zabawach.
Na gości czekało mnóstwo atrakcji;malowanie twarzy,gra terenowa,turniej gry w bule,warsztaty budowania szałasów bambusowych,różne smakołyki,wystawa wyrobów ceramicznych które wykonały dzieci na warsztatach garncarskich pod okiem Pani Małgosi.
Gośćmi specjalnymi byli Pan Burmistrz MiG Starego Sącza Jacek Lelek i Pani przewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Zielińska.
Na festynie zaprezentowały się dwie młode akordeonistki grając znane melodie, a my śpiewaliśmy. Mieszkańcom dopisywały świetne humory dzięki czemu był to dla wszystkich mile spędzony czas.


Najlepsi przy grillu są mężczyźni:)

Pani Gosia w makijażu jesiennym:)

Pięknie zaprezentowana wystawa wyrobów ceramicznych wykonanych przez dzieci na warsztatach garncarskich.

Pani Anna Komorowska (pracowniak.pl)rozdaje nagrody.

Budowa szałasów bambusowych.2 komentarze:

  1. Takie festyny zbliżają ludzi. Wspólne tematy, wspólne zabawy, wspólna biesiada, do tego warsztaty, wystawy i inne atrakcje - to coś fajnego. Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Beato,masz całkowitą rację i jest jeszcze wspólna historia miejscowości którą tworzymy, zostanie po nas jakiś pozytywny ślad na który pracowało wiele osób poświęcając swój czas.Pozdrawiam .

      Usuń