niedziela, 2 września 2018

Oj, działo sie dzisiaj w Ogrodzie Marzeń - gościliśmy "Rok w Ogrodzie"'Moi drodzy, Ogród Marzeń odwiedziła dzisiaj ekipa TVP 1 - Rok w Ogrodzie Extra, był ogień i moc.
Było to dla mnie pierwsze spotkanie z telewizją i fantastyczne przeżycia.
Współpraca z Panem Markiem Jezierskim i ekipą telewizyjną to czysta przyjemność.
W tym roku w naszym ogrodzie dzieje się tak wiele, że czasem zastanawiam sie czy to dobry sen, jesli tak, to niech on trwa i trwa.
To także wielkie wydarzenie dla naszej małej miejscowości Myślec - Zagórze.
Mam nadzieję, że będziecie nas oglądać na początku grudnia, bo wtedy będzie emisja odcinka "Rok w Ogrodzie" w Ogrodzie Marzeń.
 Zachecam do oglądania programu" Rok w Ogrodzie" , znajdziecie tam ogrody zaprojektowane z pasją , może nie idealne jak z katalogu, ale z sercem, klimatem i duszą.
I myślę, że jeszcze się spotkamy.
Ewo, moja sąsiadko, Tobie dziękuję za pomoc, uśmiech i towarzystwo. To był dzień pełen pozytywnych wrażeń.

6 komentarzy:

 1. Wiolu nie Wiesz jak się cieszę że po tylu latach twoją mozolną pracę zobaczy cała polska a przynajmniej nasz region zasłużyłaś na to ...pozdrawiam..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Ci dziękuję, nie wiem jak to będzie wyglądało w całości w telewizji. Mam nadzieje, że wypadłam choć przyzwoicie. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. O kochana gratuluję, super taka wizyta, marzenie nie jednego ogrodnika.......pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, to marzenie wielu ogrodników jak ładnie to ujęłaś. Moje się spełniło, i dzieje się tak szybko wiele wspaniałych rzeczy, wokół mnie, i wiem, że jeszcze wiele przede mną ciężkiej pracy.
   Jak kiedyś, we wspomnieniach na blogu pisałam, gdy pierwszy raz stanęłam na polu, które kupiłam, wiedzialam, że ma ono moc i potencjał.Pozdrawiam.

   Usuń
 3. najpierw moje gratulacje, za trud pracy nagrodzony programem w TVP1.
  Niestety od wielu lat nie mam TV, a zatem po emisji audycji wyślij mi linka, żebym mogła Twój piękny ogród podziwiać w Internecie.
  Uściski :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. Oczywiście wyślę link, odcinki Rok w Ogrodzie są do obejrzenia w Internecie. Pozdrawiam.

   Usuń